Κυριακή 30 Μαρτίου 2014

ΑΔΙΚΑ ΕΧΑΣΕ Ο ΑΡΗΣ ΣΤΟ "ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" ΑΠΟ ΤΟΝ ΨΕΥΤΟΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΜΕ 1-0 (το γκολ στο 84΄)

Εάν ο Λάμπρος αντί για τον Σούλη έβαζε από την αρχή τον Φοιρό με τον Νίκο Παπαδόπουλο για προπονητές
Εάν πήγαινε την αποστολή πάντα με το πούλμαν (καλύτερα με το ΚΤΕΛ)
Εάν ο Άρης έπαιζε σε όλα τα ματς όπως στο σημερινό απέναντι στον Ολυμπιακό
Τότε όχι μόνο δεν θα έπεφτε αλλά θα ήταν και στα playoffs της Super League!!!
Όσοι έβλεπαν σήμερα τον αγώνα Ολυμπιακός-Άρης, δεν πίστευαν στα μάτια τους! Ο Άρης, ιδιαίτερα στο 1ο ημίχρονο ήταν μια κλάση ανώτερος από τον ψευτοπρωταθλητή!!
Οι κιτρινόμαυροι αδικούνται 100% από τη σημερινή ήττα με 1-0.
Καθαρά από ατυχία δεν έριξαν δυο-τρία "παστέλια" στο ίδιο το κατεστημένο του ελληνικού ποδοσφαίρου.
Ο Μανιάς είχε στο 1ο ημίχρονο τρεις "καθαρές" ευκαιρίες να σκοράρει απέναντι στον Ρομπέρτο με την μια να συγκλονίζει η μπάλα την εστία του Ολυμπιακού όταν αυτή χτύπησε στο δοκάρι.
Μια μεγάλη ευκαιρία έκανε και ο Βαγκέλι την οποία απέκρουσε ο Ρομπέρτο.
Ο Άρης, τελικά, λύγισε στο 84΄ με γκολ του Βαλντέζ ο οποίος πρόλαβε τον Μπουγαϊδη και με προβολή έκανε το 1-0.
Κρίμα για την ομάδα της Θεσσαλονίκης που δεν απέδιδε σε όλα τα παιχνίδια όπως στο σημερινό...