Τις ημερομηνίες και τις ώρες για την 1η αγωνιστική του Κυπέλλου Ελλάδας γνωστοποίησε η Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία. Από τις 19 έως τις 21 Σεπτεμβρίου οι αγώνες.
Αξίζει να σημειωθεί ότι ματαιώθηκε το ματς Ηρακλής-ΟΦΗ, καθώς ο "Γηραιός" δεν πρόκειται να συμμετάσχει στις επαγγελματικές κατηγορίες.
Ο ΠΑΟΚ θα υποδεχτεί τον Λεβαδειακό στην Τούμπα την Τετάρτη 20/9 και ο Άρης θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Παναιγιάλειο την Πέμπτη 21/9.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
1ος όμιλος
ΑΕΠ Ηρακλής-ΟΦΗ (Ματαιώθηκε)
Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης (20/9, 16:00)
2ος όμιλος
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου-Καλαμαριάς (19/9, 16:00)
ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός (20/9, 18:15)
3ος όμιλος
ΑΕΚ – Λαμία (20/9, 20:30)
Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας (21/9, 18:15)
4ος όμιλος
Ατρόμητος – Κασσιόπη (20/9, 16:00)
Σπάρτη – Τρίκαλα (21/9, 16:00)
5ος όμιλος
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (19/9, 20:30)
Κισσαμικός – Νέος Αχαρναϊκός (21/9, 16:00)
6ος όμιλος
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης (19/9, 16:00)
Ξάνθη – Παναιτωλικός (19/9, 18:15)
7ος όμιλος
Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα (21/9, 16:00)
Παναιγιάλειος – Άρης (21/9, 20:30)
8ος όμιλος
Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας (20/9, 18:15)
Παναθηναϊκός – ΑΕΛ (20/9, 20:30)
Αξίζει να σημειωθεί ότι ματαιώθηκε το ματς Ηρακλής-ΟΦΗ, καθώς ο "Γηραιός" δεν πρόκειται να συμμετάσχει στις επαγγελματικές κατηγορίες.
Ο ΠΑΟΚ θα υποδεχτεί τον Λεβαδειακό στην Τούμπα την Τετάρτη 20/9 και ο Άρης θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Παναιγιάλειο την Πέμπτη 21/9.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
1ος όμιλος
ΑΕΠ Ηρακλής-ΟΦΗ (Ματαιώθηκε)
Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης (20/9, 16:00)
2ος όμιλος
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου-Καλαμαριάς (19/9, 16:00)
ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός (20/9, 18:15)
3ος όμιλος
ΑΕΚ – Λαμία (20/9, 20:30)
Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας (21/9, 18:15)
4ος όμιλος
Ατρόμητος – Κασσιόπη (20/9, 16:00)
Σπάρτη – Τρίκαλα (21/9, 16:00)
5ος όμιλος
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (19/9, 20:30)
Κισσαμικός – Νέος Αχαρναϊκός (21/9, 16:00)
6ος όμιλος
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης (19/9, 16:00)
Ξάνθη – Παναιτωλικός (19/9, 18:15)
7ος όμιλος
Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα (21/9, 16:00)
Παναιγιάλειος – Άρης (21/9, 20:30)
8ος όμιλος
Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας (20/9, 18:15)
Παναθηναϊκός – ΑΕΛ (20/9, 20:30)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΡΤΩΝΤΑΙ ME ΜΙΚΡΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΛΕΓΧΟΥ